×

Міські дороги дезінфікують звичайною водою з річки

У «Фейсбуку» жваво обговорюють недобросовісну дезінфекцію доріг та під’їздів р ру у Полтаві, на якій «Рідне місто» Удовіченка та його протеже Чепурко постійно піаряться у своєму блозі та в тій же соціальній мережі.

Так, багато містян підмітило, що дороги в Полтаві поливають звичайною водою з річки, бо на тих місцях не лишається жодних слідів від дезінфектора, а також немає ніякого запаху.

«Пройшовши асфальтом, який обробило подібне авто, і не відчувши ніякого запаху, окрім запаху дорожної пилюки, я теж зробив висновок, що, скоріше за все, це звичайна вода», – написав у соціальній мережі Євген Мавлет.

А Ірина Горяніна зі здивуванням додає, що тротуари, де скупчення людей, чомусь не миють, а лише проїзну частину. І який у цьому сенс, вона не розуміє.

Повертаючись до дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків, полтавка Ірина Сліпець-Волкова зазначає: «Дезінфекція під’їздів проходить майже так само, як і доріг. 1 квітня за графіком мав бути мій будинок, але нічого не проводили й близько в жодному під’їзді. А скільки було шуму, реклами і попереджень, щоб не виходили із квартири!».

Виходить, що Удовіченко та Чепурко продовжують імітувати дезінфекцію не тільки в під’їздах багатоквартирних будинків, а й на дорогах міста. А кошти з бюджету й надалі списуються…