×

Міській владі повністю довіряє лише один процент полтавців

Останні соціологічні дослідження показали, що міській владі довіряє всього один процент полтавців. Соціальна група «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту вже понад шість років проводить ці опитування по всій країні.

І це не дивно, адже коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» вже сповна показала свій господарський підхід у справах міста. Хоча, коли вони рвалися до влади, то жваво критикували схеми з відкатами колишнього міського голови Олександра Мамая. А тепер і самі «сіли» на них.

«ПВ» постійно слідкує за тендерними закупівлями міських керманичів, на яких місто щоденно втрачає кілька сотень тисяч гривень, а подекуди й мільйони, а також за тим, як нераціонально використовуються бюджетні кошти у період коронавірусної пандемії.

Варто зазначити, що подібні соціологічні опитування проводилися й у 2016 році. Тоді міській владі довіряло 3% полтавців, а у 2018 році – усього 1%. Тож коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» не тільки впоралася із завданням опанування схем із відкатів Мамая, а й отримала такий самий рейтинг довіри полтавців, який був у міської влад