×

Міськвиконком закупив канцтоварів на 100 тис. грн

Блокноти іміджеві з тисненням – саме такі вкрай необхідні речі під час пандемії чиновникам полтавського міськвиконкому. Під час кризи вони закупили канцтоварів майже на 100 тис. грн.

Бракує просто слів, аби описати ситуацію того шику, яку нині створила коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини». І це в той час, коли місто майже завмерло і 90% полтавців перебуває вдома без роботи та рахує кожну копійку. Чиновників міськради треба перевірити не на коронавірус, а на психічні захворювання. Бо тільки нерозумна людина може під час такої страшної ситуації в країні витрачати гроші на блокноти та ручки.

Уявіть собі родину, яка купує ручки, блокноти чи пальне для авто, сидячи вдома, при цьому діти чи батьки похилого віку просять на шматок хліба. Тиждень тому ми вже писали про те, як коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» замість того, щоб економити бюджетні кошти, продовжує їх витрачати. Заправили пальним свої автомобілі на майже 278 тис. грн. І це при тому, що нині всі полтавці сидять без роботи та копійчини вдома. А Шамота, Чепурко та Лоза роз’їжджають по місту в карантин?

Також закупили будівельних товарів: фарб, шпаклівки, пензликів тощо на понад 221 тис. грн, лазерних принтерів на понад 91 тис. грн, жалюзі – на 68 тис. грн та ін. Таким діям представників коаліції Удовіченка Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» люди обов’язково дадуть оцінку восени на місцевих виборах, а правоохоронці з’ясують реальні розміри розбазарювання міського бюджету.