×

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили понад півтисячі транспортних засобів та більше ніж 1350 підозрілих осіб

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:

«Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 555 транспортних засобів й 1357 підозрілих осіб. 12 громадян були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності».

Більшість із тих, на кого звернули увагу правоохоронці, порушили обмеження комендантської години».

Нагадуємо про режим комендантської години, що діє в Полтавській області з 19:00 до 06:00. У цей час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не стосуються випадків, коли необхідно дістатися до сховища під час тривоги! Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським. Також  радимо чітко виконувати вказівки військових та правоохоронців на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

Сумлінне виконання визначеного порядку дій з вашого боку допомагає нам ефективно виконувати свою роботу!  Слава Україні! 

Відділ комунікації поліції Полтавщини