×

Миргород скандинавський

25 вересня у Миргороді відбулися змагання зі скандинавської ходи на першість клубу Lіfe Happy.  Уперше у місті-курорті пройшло таке феєричне спортивне свято спорту, на якому учасники не лише змагалися, а й цікаво та змістовно провели увесь день у нашому місті. Організатори та меценати змагань доклали максимум зусиль, аби такий масовий захід залишив добрі спогади в усіх спортсменів.

Головне  спортивне дійство відбулося на центральній площі та центральній вулиці, де власне спортсмени і долали коротку та довгі дистанції. Майже 150 любителів скандинавської ходи  прибули до нашого міста з багатьох куточків України, аби стати учасниками цього чудового свята спорту, здоров’я й краси. Секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій привітав спортсменів та подякував всім, хто не злякався дощової погоди та приїхав у Миргород, щоб фізично та духовно збагатитися, відчути енергетику гоголівських місць, повезти додому частинку миргородського колориту і гостинності. За підсумками змагань було визначено переможців у особистих та командних змаганнях. Усіх переможців, чоловіків і жінок кожної вікової категорії нагородили медалями та вручили подарунки від спонсорів.

Команди-переможці також отримали кубки: третє місце – команда з Києва,  друге – з  Білої Церкви і  перше – з міста Пирятин. Потім розіграли серед золотих медалістів й головний приз змагань – путівку на 8-ми денний круїз по Середземному морю.  Він дістався спортсменці з Пирятина Оксані Сокур.

За чудове свято спорту, здоров’я і краси спортсмени дякують всім організаторам і, зокрема, клубу Скандинавської ходи LifeHappy та команді  Світлани Тулаєвої.”Миргород, ти – чарівне місто, з своїми унікальними місцями, з Гоголем, якого ми зустріли перед змаганнями. А ще тут чудова команда, що організували нам теплу зустріч, гарну локацію і смачний обід у березовому гаї з живою музикою і талановитими артистами. Можна тільки здогадуватися, скільки зусиль і нервів потрібно було вкласти, щоб все організувати на вищому рівні, не говорячи про спонсорів і кошти, бо подарунки були чудові. Тож від Пирятинської команди всім велике і щире дякуємо за гостинність”, – поділилися враженнями учасники змагань у соціальних мережах.