×

Миргородська громада провела в останню путь справжнього воїна молодшого лейтенанта Олександра Шубу

З перших днів вторгнення окупантів долучився до територіальної оборони, був командиром роти в/ч А7314. Разом із ввіреним підрозділом боронив Україну на одному із гарячих напрямків на Сумщині.

Загинув 15 березня 2022 року під час виконання бойового завдання на Сумщині. Провели в останню путь українського захисника близькі, рідні, бойові товариші та мешканці громади.

“Життя сміливого солдата, справжнього друга, люблячого сина, брата, чоловіка і батька обірвала ворожа куля. Це непоправна втрата для усіх нас! І біля його могили ми клянемося, що не зупинимося, поки не примусимо ворога відповісти за кожну пролиту каплю крові, за кожен наш дім, за кожну вулицю! Не пробачимо!”- лунало у промовах  побратимів та миргородців.

“Щиро співчуваємо рідним і розділяємо ваш біль! Вічна пам’ять і слава герою Олександру Шубі! Смерть російським окупантам! Слава Україні!” – у траурних промовах зазначили секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій,   голова Миргородської районної військової адміністрації Віктор Іваненко, командир в/ч А7314  Едуард Мамедов.

Поховали солдата з військовими почестями на алеї Героїв.

Спочивай з миром!