×

На Алеї Героїв вшанували пам’ять полеглих бійців

У День Державного Прапора України на Алеї Героїв центрального міського кладовища Полтави вшанували бійців, які полягли на Сході у зоні проведення АТО і операції об’єднаних сил. Тут зібралися представники міської та обласної влади, родичі загиблих, їхні друзі і побратими, військові.

Разом з матерями героїв-земляків прийшла сюди і Тетяна Горячевська – мати бійця батальйону «Шахтарськ» Олександра Горячевського, який 19 серпня загинув в районі Іловайська:

– Нині на цьому скорботному місці, я хочу говорити не про печаль. На п’ятому році війни смуток ми відчуваємо, але повинні докласти всіх зусиль, щоб прапор, за який полягли наші сини, ніколи не був потоптаний, щоб вільно майорів над всією країною. Тож усі плачі залиште нам, а громада має згуртуватися для того, щоб ми перемогли. І я вірю, що в день перемоги на цій Алеї Героїв зберуться сотні містян, щоб віддати шану хлопцям. І надія тримає мене, як і інших матерів на цій землі. Наша ж місія не забути подвиг героїв!

До могил полеглих воїнів присутні поклали букети квітів, їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання, прозвучав і Гімн України.
Як відомо, 29 серпня наша країна вперше відзначатиме і День пам’яті захисників України, тож ціла низка скорботних заходів відбудеться цього дня і в Полтаві.