×

На День міста в Полтаві обмежать рух транспорту

Під час позачергового засідання виконкому Полтавської міськради ухвалили питання «Про проведення святкової ходи «Полтава вишивана» та концерту з нагоди Дня міста».

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв`язку Євгеній Якуба повідомив, що з метою забезпечення громадського порядку, безпеки дорожнього руху й пожежної безпеки, збереження життя та здоров’я громадян під час проведення масових заходів та на виконання міської програми розвитку культури м. Полтава на 2015-2019 роки. З нагоди святкування дня м. Полтава прийняли рішення про припинення руху транспортних засобів за маршрутом руху святкової ходи «Біла альтанка – Соборний майдан – вул. Соборності до ТЦ «Злато місто» та обмеження руху транспортних засобів на ділянках вулиці Європейської від вул. Пилипа Орлика до провулку Романа Шухевича та вул. Соборності навколо Корпусного парку. Перекриття руху транспорту від Білої Альтанки до ТЦ «Злато місто» буде з 12.00 до 19.00, а обмеження руху по вул. Європейській і навколо Корпусного парку з 17.45 до 19.00.

У наступному питанні про внесення змін до рішення виконавчого комітету полтавської міськради від 3.09.2019 року «Про тимчасове перекриття транспорту 23 вересня 2019 року по вул. Європейській» після проведення консультацій змістили перекриття вулиці на годину вперед. Таким чином з метою проведення заходів з відзначення 76-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників та Дня міста прийняли рішення перекрити вулицю Європейську з 9.30 до 11.00.