×

На дорозі Чорнухи – Лубни відремонтують усі мости

Триває ремонт місцевої дороги Чорнухи – Лубни. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначає, що вже цього року автошлях повністю оновлять, усі 35 км.

«Окрім укладання нового асфальту, на дорозі відремонтуємо також усі мости. У селі Городище Чорнухинської громади розберуть міст через річку Многа, укріплять його опори й зведуть за сучасними нормами. В цьому ж напрямку вже ремонтують міст через річку Удай – укріплюють опори, облаштовують нове покриття. У селі Калайдинці невеличкий міст розберуть і замінять його металевими гофрованими трубами, це ж саме зроблять і в Чорнухах», – говорить очільник Полтавщини.

Він додає, що після повного завершення ремонту дороги та мостів жителі щонайменше 11 населених пунктів зможуть дістатися до районного чи обласного центру, не долаючи зайві 85 кілометрів через місто Пирятин.

«Ремонт дороги Чорнухи – Лубни – унікальний досвід для всієї країни, адже Полтавщина – перша область, яка торік залучила колосальні інвестиції державного банку на ремонт місцевого автошляху. Завдяки цьому вже в 2021 році ми повністю відремонтуємо цю трасу. Такий ремонт – наймасштабніший серед ремонтів місцевих доріг у регіоні», – наголошує Олег Синєгубов.

Роботи виконують у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».