×

На дитячій виставці в Полтаві представили понад чотириста робіт

У період новорічних та різдвяних свят Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка традиційно приготував для полтавців та гостей міста подарунок – 19-ту міську виставку дитячої творчості «Зимовий вернісаж». Чарівні малюнки, м’які іграшки, вироби з бісеру чи оригамі, витинанки, аплікації, кераміка, вітражі – прикрашають центральний хол галереї, залу дитячої творчості імені Саші Путрі, створюючи святкову атмосферу для відвідувачів.

Полтавка Вікторія Гуржій є організатором традиційного заходу. Жінка розповіла, що на виставці представлено понад чотирьохсот робіт полтавців віком від п’яти до сімнадцяти років:

– На нашій виставці представлені не лише живописні дитячі твори, а також і декоративні – зроблені за допомогою бісера й паперу. Кожного року до нас приїжджає багато гостей з інших міст. І не тільки з міст, а навіть з різних країн. І от гості міста можуть побачити рівень майстерності наших дітей.

Маленька художниця Вероніка Якушевська намалювала картину під назвою “Зима”. ЇЇ мама Інна Коршак розповіла, що донька любить малювати зимові пейзажі, бо у неї взимку День народження.

У Полтавському Художньому музеї виставка дитячої творчості «Зимовий вернісаж» триватиме до п’ятнадцятого січня 2020-го року.