×

На КАТП-1628 відмили 422 тис. грн бюджетних коштів

Нещодавно тендерний комітет оголосив про визначення переможця у відкритих торгах на закупівлю для потреб Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628 гумових виробів (автошин) та мастильних засобів (мастильних олив). Результати тендеру, як завжди, приголомшили, адже коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» знову показала свій «господарський» підхід, надаючи перевагу фірмам із дорожчими пропозиціями, знехтувавши більш вигідні. І таким чином спустошили і без того вже пограбований міський бюджет.

Так, за інформацією ProZorro, у першому тендері на закупівлю гумових виробів (автошин) змагалося четверо учасників. Вартість їхніх пропозицій коливалася від 1 млн 329 тис. грн до 1 млн 644 тис. грн. І, звісно, переможцем визначили ТОВ «БСТ-АВТО», яке запропонувало найдорожчу пропозицію. Зрештою міський бюджет постраждав на кругленьку суму в 315 тис. грн. За іншим тендером у закупівлі мастильних засобів (мастильних олив) маємо подібну ситуацію. У тендері змагалося троє учасників. Їхні пропозиції коливались від 1 млн 53 тис. грн до 1 млн 160 тис. грн. Перемогу знову ж таки надали ТОВ «БСТ-АВТО» із найдорожчою пропозицією. Тож бюджет міста постраждав ще на 107 тис. грн. Лише на цих двох закупівлях для КАТП-1628 збитки становлять 422 млн грн.

Між іншим, голова тендерного комітету з команди Удовіченка «Рідне місто» Тарас Бойко завдяки таким закупівлям уже став мільйонером. Він, коли випиває чарчину, розповідає своєму оточенню, що його доходи перевалили вже за мільйон. Тож бачимо, як коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» на кожній тендерній закупівлі продовжує збагачуватись, втілюючи в життя напрацьовані схеми Мамая