×

На Харківщині не вщухають обстріли

Ворожі війська продовжують атакувати населені пункти Слобожанщини з землі та неба. Харків триває міцну оборону та не збирається здаватися.

Поліція Харківської області сумлінно працює за місцями дислокації та захищає мирне населення від нападків агресора і криміналу. З початку російського вторгнення поліція затримала 34 правопорушника, серед яких: мародери, крадії, підозрювані у вчиненні вбивств та розбоїв.

Слідчі збирають факти воєнних злочинів російської армії. Окупанти відповідатимуть за кожний свій постріл, кожний зруйнований будинок, кожне загублене життя!

Поліцейські продовжують виконувати гуманітарну місію, опікуючись громадянами, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію. Правоохоронці разом із волонтерами розвозять продукти харчування, ліки, предмети гігієни тим родинам, які потребують допомоги. Правоохоронці також супроводжують транспортні засоби з громадянами, які вирішили евакуюватися з міста, забезпечують порядок на залізничному вокзалі.

Поліція оперативно реагує на всі повідомлення про злочини та правопорушення, відпрацьовує інформацію про підозрілих осіб. Цілодобово працюють оператори служби 102, діє чат-бот в месенджері телеграм👉 @Kharkiv102_bot.

Нагадуємо громадянам про необхідність дотримуватися правил особистої безпеки під час обстрілів, не порушувати вимоги комендантської години, постійно мати про собі документи та предмети першої необхідності.

У разі виявлення вибухонебезпечних предметів потрібно терміново телефонувати до поліції або ДСНС за номерами 102 та 101.

Харківська поліція міцно тримає свої позиції та в цілодобовому режимі надає населенню якісний правоохоронний сервіс.

Мешканці Харківщині не втрачають бойовий дух та вірять своїм захисникам – Збройним Силам, бійцям Територіальної оборони, правоохоронним структурам.Наша сила в нашій єдності та впевненості у мирному майбутньому.

Перемога буде за нами!!