×

На Крутий Берег почав їздити громадський транспорт та оновили амбулаторію

Жителька селища Олена Янко розповіла редакції «ПВ», як за останні чотири роки змінилося в позитивну сторону життя селища – вирішилося питання із транспортним сполученням між містом та селищем, відремонтували амбулаторію, зробили належне вуличне освітлення та дорожнє покриття. Жінка каже, що відчутні зміни почалися, коли окружним депутатом стала Юлія Мелкумова з команди Андрія Матковського.

– У Крутому Березі живу вже близько семи років. До цього жила у Вакуленцях. Скільки себе пам’ятаю, тут завжди головною проблемою був громадський транспорт, який їздив із перебоями, не дотримуючись встановленого графіка. У найлютішу погоду діти та пенсіонери годинами чекали на автобус. Не зарадила цій проблемі навіть заміна перевізників, – жаліється жінка.

Ситуація із транспортом з кожним роком загострювалася. Втративши надію змінити щось власними силами, жителі селища звернулися по допомогу до команди Андрія Матковського, зокрема депутата Юлії Мелкумової:

– За їхньої допомоги нам таки виділили пільговий автобус, який на той час працював на два маршрути – Яківіці та Вакуленці. Тож нам стало легше добиратися з міста додому.

Зауважимо, коли торік до міста прибуло 11 новеньких автобусів, жителі селища разом із селищним головою зібрали підписи та попросили команду Андрія Матковського посприяти,
щоб транспорт направили саме на цей маршрут. І їм допомогли. Тепер між містом та селищем курсує сучасний комфортний комунальний пільговий транспорт, яким місцеві жителі з радістю користуються.

Також у жителів Крутого Берега викликало занепокоєння і матеріально-технічне виснаження приміщення амбулаторії КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Полтавської міської ради». Оскільки кількість населення у селищі постійно зростає, то й потреба в сучасному медичному закладі відчувалася гостро.

– До Полтави їхати далеко, і не кожен хворий у змозі це зробити. А умови в амбулаторії бажали бути кращими. У ній не було елементарних вигод, не кажучи про якісь сучасні технології. Проте наш депутат разом із головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» №3 м.Полтава домоглися, щоб усередині приміщення побудували туалет та провели капітальний ремонт: поміняли вікна, облаштували дах, стіни та замінили підлогове покриття.

Жінка висловила вдячність і за асфальтування проїжджих частин та тротуарів, особливо поблизу місцевої школи-дев’ятирічки. За її словами, до 2018 року в дощ та сніг малеча спотикалася через ті ями, ідучи до школи:

Свого часу цей навчальний заклад закінчили дві мої доньки та онука. І їм доводилося ходити тим бездоріжжям. А Юлії Мелкумовій вдалося вплинути на чиновників. Зрештою таки заасфальтували не лише цей відрізок, а ще й засипали бракмасою ями у провулках та на території самої школи. Депутат разом із директором ЗОШ №35 Ольгою Фесенко постійно співпрацює. І намагається вирішити наболілі питання для навчального закладу, зокрема посприяли завезенню піску на спортивний майданчик та встановленню пластикових вікон.

Піклується депутат і про чистоту Крутого Берега. Вона однією з перших почала порушувати питання відсутності сміттєвих баків та виносити його на загал. І баки таки встановили на спеціально відведених майданчиках.

Олена Янко підкреслила, що Юлія Мелкумова не забуває і про веселе й корисне дозвілля
місцевих жителів. Тож разом із селищним головою влаштовували яскраві тематичні свята з культурно-розважальною програмою – День селища та свято людей похилого віку. А для малечі щороку проводяться новорічні ранки, до яких дітлахи старанно готуються та вчать вірші, щоб отримати солодкий подарунок.

– Почуваємо себе потрібними та захищеними. Сподіваємося, що депутат і надалі працюватиме на цьому окрузі, оскільки разом з нею маємо багато спільних планів. Мріємо побудувати дитсадок для місцевих малюків та аптечний пункт. І тоді до селища приїздитимуть жити молоді сім’ї, а юне покоління залишатиметься тут.

Жінка каже, що Юлія Мелкумова дослухається і до особистих прохань жителів селища. Це стосується не лише впорядкування території та облаштування місць загального користування, але й особистих потреб. Місцеві добре знають: якщо сталося нещастя, то треба звертатися до неї.