×

На Полтавщині і в обласному центрі введено додаткові обмежувальні заходи

Рішення про запровадження в області додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою недопущення подальшого поширення коронавірусної інфекції розглянули на регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Полтавській ОДА.

З 13-ї години 18 квітня до 6-ї години ранку 21 квітня жителям області рекомендують не виходити без нагальної потреби на вулицю. Правоохоронці посилено перевірятимуть дотриманням карантинних вимог: носіння засобів індивідуального захисту, не збиратися групами більше 2-х людей, перебування на вулиці дітей віком до 14 років у супроводі батьків та ін. Втім, поліцейські зупинятимуть на вулицях людей і цікавитимуться їх метою перебування.

Торговельні заклади продовжуватимуть працювати у звичайному режимі.

В умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив на період карантину рекомендувати полтавцям дотримуватися заборони відвідування громадських місць. Заборонити на території міста Полтави на період карантину відвідування кладовищ населенням, у тому числі, присутність на них священнослужителів, з метою поминальних заходів.

Правоохоронці також посилено чергуватимуть біля церков, аби уникнути скупчення людей на свята. У Полтаві всі служби в церквах проходитимуть у закритому режимі. Трансляцію богослужінь здійснюватимуть місцеві телеканали. Перелік полтавських телеканалів, які транслюватимуть богослужіння, подають на сайті Полтавської ОДА:

 UA: ПОЛТАВА – Суспільне – зі Свято-Успенського кафедрального собору – 19.04.2020 з 6.00 до 9.00

– Телеканал Центральний – зі Свято-Успенського кафедрального собору – 19.04.2020 з 6.00 до 9.00

 Телеканал PTV (Полтавське телебачення) – зі Свято-Успенського кафедрального собору – 19.04.2020 з 7.00 до завершення богослужіння

– Телеканали ІРТ та МІСТО+ – зі Свято-Макаріївського кафедрального собору – 19.04.2020 з 00.00 до завершення богослужіння.