×

На Полтавщині минулої доби викрили понад 230 підозрілих осіб

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:
«За добу, що минула, працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини затримали 238 підозрілих осіб. Понад 40 з них передали іншим правоохоронним органам для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Також зазначу, що разом із ЗСУ і теробороною поліцейські спрямовують зусилля на затримання окупантів, які здаються в полон, а також вилучають і передають українській армії залишену ворогом воєнну техніку та здійснюють оперативно-розшукову діяльність щодо виявлення диверсійних груп загарбника.

Нагадаю, відповідно до змін, внесених Верховною Радою України до чинного Кримінального закону, за державну зраду (стаття 111 Кримінального кодексу України) та диверсію (стаття 113) в умовах воєнного стану передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім цього, до осіб, які скоїли державну зраду та диверсію, забороняється будь-яка амністія.

Шановна громадо Полтавщини!!! Висловлюємо вдячність за постійний зв’язок з правоохоронними органами області! Результати нашої спільної роботи свідчать, що ми на вірному шляху. Тримаємо постійний зв’язок! Слава Україні»! 

Відділ комунікації поліції Полтавщини