×

На Полтавщині під час виборів у шести ОТГ суттєвих порушень законодавства не зафіксовано

Всі дільниці зачинилися вчасно. За даними Ситуаційного центру Головного управління поліції області, у виборах взяли участь 13109 громадян (це – 51 %). 

Від початку роботи ДВК і до їх закриття поліція отримала 10 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Так, на одній із виборчих дільниць Гадяцького району зафіксували видачу двох бюлетенів одній особі. Відомості за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня (ст. 158-1 КК України) внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вісім інших інформацій стосуються можливої незаконної агітації. Одна з них підтвердилася. Поліція склала протокол за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації в Полтавському районі поліція склала протокол за ст. 212-10 КУпАП. 

Решта повідомлень, з-поміж яких також одна інформація про підписання чистого бланку протоколу, на стадії перевірки. Нині триває процес підрахунку голосів. Понад 230 поліцейських продовжує нести службу на 8 територіальних і 30 дільничних виборчих комісіях до завершення всіх етапів виборчого процесу, повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.