×

На Полтавщині побудують 105 спортивних майданчиків

У Полтавській області з’являться 105 сучасних мультифункціональних спортмайданчиків із тренажерами та гумовим покриттям. Їх облаштують в рамках державної програми «Здорова країна». Про це повідомив депутат Полтавської облради від «Слуги Народу» Олександр Лемешко.

«Важливо розвивати не лише професійний спорт, а працювати над формуванням “спортивної нації”. І починати потрібно у дворах. Якщо кожна дитина матиме можливість у своєму дворі займатися спортом, а ми при цьому будемо працювати заради створення комфортних для цього умов, результати, я впевнений, будуть високими. Адже більшість чемпіонів розпочинали у дворах», – зазначив Олександр Лемешко.

Кожен майданчик матиме:

-спорткомплекс з підвісною системою рукоятей;

-лавка з упором для пресу;

-упор для віджимання;

-подвійні бруси для віджимання;

-потрійний турнік;

-рукохід-драбина;

-три тумби для стрибків;

-лавка на металевих ніжках тощо.

Як розповів Президент України Володимир Зеленський на форумі «Україна 30. Здорова Україна», на кожному тренажері планують розмістити QR-код, за яким можна дізнатися, які вправи на ньому можна виконувати. Загалом же в Україні заплановано встановити 10 тисяч спортмайданчиків.

Програма «Здорова країна» фінансується на 80% за державний кошт, ще 20% мають виділити з місцевих бюджетів для облаштування місць під спортивні комплекси.