×

На Полтавщині поліцейські цілодобово дбають про безпеку громадян

Поліцейські Полтавщини спільно з пенсіонерами ОВС, представниками територіальної оборони, громадських формувань та добровольцями у складі мобільних груп посилено патрулюють вулиці Полтави та населених пунктів області.

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив: «Мобільні групи здійснюють охорону публічного порядку та безпеки, виявляють пособників та агентуру ворога й стежать за дотриманням обмежень під час дії комендантської години. Такі заходи спрямовані на виявлення осіб, які несуть загрозу суверенітету України та безпеці мешканців області, а також затримання осіб, які займаються мародерством».

Також правоохоронці несуть службу на контрольних блокпостах, розташованих на в’їздах-виїздах до населених пунктів: перевіряють транспортні засоби та громадян, які переміщуються територією області. 

Щоб допомогти військовим та правоохоронцям боронити нашу державу та вартувати вашу безпеку, просимо з розумінням ставитися до встановлених обмежень, перевірок документів і транспортних засобів, а також неухильно виконувати рекомендації та вказівки поліцейських.

Ми працюємо заради вашої безпеки! Разом ми – сила! Слава Україні! 

Відділ комунікації поліції Полтавщини