×

На Полтавщині поліцейські вилучили 21 автомобіль за керування у стані сп’яніння

Вилучені транспортні засоби незабаром можуть використати для оборони країни. Автівки зберігатимуться на майданчиках тимчасового тримання територіальних підрозділів поліції до ухвалення рішення про їх передачу.

Так, згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, поліцейські вилучили 21 автомобіль за керування у стані сп’яніння. Відносно захмелілих водіїв склали адміністративні матеріали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вилучили транспортні засоби.

Нагадаємо, правовою основою вилучення автомобілів та їх передачі для потреб держави є Конституція України, Закон України про передачу, примусове відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану, указ Президента України про введення воєнного стану в Україні, а також рішення Ради оборони Полтавської області.

Максим Ахрамєєв, заступник начальника поліції Полтавської області, зазначив: «Керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння транспортними засобами – це не просто грубе порушення Правил дорожнього руху, це – злочин перед громадою, суспільством та країною. Нетверезий водій, який нехтує заборонами та не здатен оцінити можливі ризики й небезпеку (що створює на дорозі для себе та оточення), повинен ходити пішки. Натомість його автомобіль може принести чималу користь військовим, правоохоронцям та бійцям тероборони, які захищають нашу землю.

Закликаємо громадян дотримуватися чинного українського законодавства, а також встановлених правил та заборон воєнного часу. Для перемоги потрібен тверезий погляд та здоровий глузд. Слава Україні»! 

Відділ комунікації поліції Полтавської області
(За матеріалами територіальних підрозділів поліції)