×

На Полтавщині поліція викрила Інтернет-шахрая, який продавав українцям уявний товар

Підозру у вчиненні шахрайств слідчі Полтавського районного управління поліції, за процесуального керівництва  Полтавської окружної прокуратури, вручили 29-річному полтавцю. Чоловіка обґрунтовано підозрюють у причетності до кількох десятків Інтернет-афер.

Як повідомив Олександр Петельський, заступник начальника Полтавського райуправління поліції, опрацювавши отримані від громадян звернення та кожний аналогічний факт, правоохоронці дійшли висновків, що зловмисник займався фіктивною Інтернет-торгівлею близько року. 

на полтавщині поліція викрила інтернет-шахрая, який продавав українцям уявний товар

Сергій Рекун, тимчасовий виконувач обов’язків начальника поліції Полтавщини, зауважив: «Реалізувавши комплекс необхідних процесуальних дій та оперативно-розшукових заходів, слідчі зібрали докази причетності 29-річного чоловіка до більше ніж 20 епізодів шахрайських дій, якими завдано шкоди жителям різних регіонів України. Вилучені під час санкціонованих обшуків речові докази спрямовані на відповідні судові експертизи. Слідчим, за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури, фігуранту вже повідомлено про підозру у скоєнні злочинів».

на полтавщині поліція викрила інтернет-шахрая, який продавав українцям уявний товар

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 2 статті 190 (Шахрайство, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Водночас вживаються заходи щодо встановлення причетності підозрюваного до інших аналогічних злочинів.

Відділ комунікації поліції Полтавщини (За інформацією Полтавського райуправління поліції)