×

На Полтавщині правоохоронці минулої доби перевірили понад півтисячі підозрілих осіб

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив:
«Минулої доби працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини виявили понад 580 підозрілих осіб. Більшість із них перебували на вулицях населених пунктів під час комендантської години. 18 громадян доставлено до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Окремо зазначу, що відповідно до змін, внесених Верховною Радою України до чинного Кримінального закону, за державну зраду (стаття 111 Кримінального кодексу України) та диверсію (стаття 113) в умовах воєнного стану передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна. Особи, які скоїли державну зраду та диверсію, не підпадають під амністію.

Нагадую, що на Полтавщині категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях з 19:00 до 06:00. Виняток – необхідність дістатися до сховища під час тривоги! Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаю громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на блок-постах. Для того, щоб знати як поводитися на укріпленому контрольно-пропускному пункті, рекомендую переглянути відеопорадник від поліції Полтавщини.

Висловлюємо вдячність громадянам за постійну співпрацю! Ваша інформація допомагає нам вартувати вашу безпеку та боронити НАШУ землю від ворога! Слава Україні»!

Відділ комунікації поліції Полтавщини