×

На Полтавщині правоохоронці викрили прихильницю збройної агресії рф проти України

Мешканку Полтавського району обґрунтовано підозрюють у поширенні в одній із соціальних Інтернет-мереж контенту, що виправдовує та схвалює воєнні злочини російської армії на території України. 

67-річну прихильницю антиукраїнських публікацій викрили оперативники відділу захисту інтересів суспільства і держави обласного управління поліції спільно зі слідчими Управління Служби безпеки України в Полтавській області, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури. 

Як повідомив Андрій Вишневський, начальник відділу захисту інтересів суспільства і держави, через власну електронну сторінку, доступну для широкого кола Інтернет-користувачів, жінка поширювала матеріали з  висловлюваннями на підтримку збройної агресії рф. 

Фігурантці вже вручили підозру у вчиненні злочинів передбачених, частиною 2 статті 436-2 (поширення матеріалів, що містять глорифікацію осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році) та частини 3 статті 436-2 (поширення матеріалів, що містять виправдовування, визнання правомірною збройної агресії Російської Федерації проти України, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. 

Довідково. Такі протиправні дії, що посягають на мир та безпеку людства, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Відділ комунікації поліції Полтавщини