×

На Полтавщині правопорядок у Різдвяні свята забезпечуватимуть понад 300 поліцейських

На території області 6-го та 7-го січня заплановано проведення різдвяних богослужінь у культових спорудах. Участь у різдвяних святкуваннях, за попередніми підрахунками, візьмуть понад 50 тисяч вірян. 


У ніч Різдва Христового та загалом під час святкових вихідних на охорону громадського порядку в області будуть задіяні понад 300 правоохоронців. 

Порядок у Полтаві охоронятимуть посилені наряди працівників відділу та відділень поліції Шевченківського, Київського та Подільського районів, а також патрульні поліцейські. Богослужіння відбудуться у 20-ти церквах та храмах, в яких планують взяти участь понад 10 тисяч громадян. 

В ГУНП України в Полтавській області повідомляють:

Закликаємо учасників заходів бути толерантними та взаємоввічливими, не створювати конфліктні ситуації, поводитися цивілізовано, поважати права інших людей, не порушувати громадський порядок. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення, або жертвою злочину, негайно звертайтесь до поліцейських, або за номером «102». Так само необхідно діяти, якщо ви виявили небезпечний або підозрілий предмет”.