×

На Полтавщині продовжується сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції

В області продовжується сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Епідемічної активності не спостерігається, показник захворюваності нижче базового рівня. Про це повідомляє ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України»

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіли 5 тисяч 910 осіб. Показник захворюваності – 424,4 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло 4018, що складає 68% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).

Найвищі показники захворюваності в Кобеляцькому, Карлівському, Полтавському та Гребінківському районах.

Госпіталізовано 203 хворих, що складає 3,4% від кількості захворілих (показник стабільний).

Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах. Щеплено з початку сезону 9172 осіб, 0,66% населення області, однак вкрай недостатньо проводяться щеплення осіб з груп ризику.

Щеплено груп ризику: особи з хронічними захворюваннями – 1401, особи віком понад 65 років – 601, особи, що перебувають у закладах тривалого догляду – 470, діти віком 6 міс – 5 років – 701, персонал медичних закладів – 2606, вагітні – 2. Найгірше проводяться щеплення в Миргороді, Миргородському, Лубенському, Новосанжарському, Решетилівському, Семенівському районах.