×

На Полтавщині тривають позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України, інспекторський склад Головного управління ДСНС України у Полтавській області здійснює позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема навчальні заклади, комунальні та державні підприємства, торгово-розважальні центри тощо.

Так, 10 січня фахівці ДСНС провели позапланову перевірку комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області». Серед іншого рятувальники перевірили системи пожежної сигналізації, доступність евакуаційних виходів, план та шляхи евакуації, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, справність пожежних гідрантів на території навчального закладу та поряд із об’єктом.

Загалом, інспектори обласної Служби порятунку «101» проводять позапланові перевірки на території всієї Полтавської області. Згідно затвердженого переліку об’єктів з масовим перебуванням людей, рятувальники перевірять 1350 підприємств, установ та організацій.

З переліком об’єктів, що підлягають перевірці можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління ДСНС України у Полтавській області: https://pl.dsns.gov.ua/ua/Perelik-obektiv-scho-planuetsya-pereviriti-u-ZHitomirskiy-oblasti-na-vikonannya-doruchennya-Premer-Ministra-Ukrayini–44-20511-19-vid-11122019.html

Результати перевірок будуть оприлюднені на інспекційному порталі: https://inspections.gov.ua/