×

На Полтавщині відбудеться щорічний захід «Заграва-2019»

5–6 жовтня проведуть військово-патріотичну гру «Заграва» – унікальний проект для представників студентської молоді Полтави та області.

Захід організовує Полтавська обласна дитяча ГО «Військово-спортивний центр «Воїн» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Обласного молодіжного центру Полтавської ОР, Полтавського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Товариства сприяння обороні України.

Традиційним місцем проведення заходу став дитячий оздоровчий табір «Джерело» в Клюсівці Новосанжарського району. У ньому протягом двох днів визначатимуть кращу команду регіону.

Змістовними й цікавими будуть не лише змагання, а й дозвілля: козацькі, спортивні та туристичні естафети, конкурс козацької, патріотичної пісні тощо. 

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександра Буцького, головним здобутком усіх учасників завжди будуть безцінний досвід навчання та спілкування, враження, які залишаться з учасниками на все життя.