×

На Полтавщині відбудуться зйомки художнього фільму: оголошено кастинг

Знімальна група фільму «Нижній горизонт» зняла в Горішніх Плавнях відеоматеріал для тізера (короткий рекламний ролик про майбутню стрічку для залучення фінансування на створення повнометражного фільму).

Режисер фільму – Жанна Озірна, яка народилася в Горішніх Плавнях. На сьогодні проект створення кінокартини на етапі художньої та виробничої розробки.

Цей фільм – повнометражна художня картина про дівчину-антрополога з Франції, яка приїжджає в Горішні Плавні на археологічні розкопки і завдяки збігу обставин допомагає місцевому жителю дізнатися історію прадіда-фронтовика.

Нещодавно в міськвиконкомі Горішніх Плавнів відбулася прес-конференції фільму. На ньому продюсер кінокомпанії RADAR Ірина Ковальчук
розповіла, що в зйомках тізера було задіяно понад 50 людей:
– Це звичайні жителі міста, працівники Полтавського ГЗК, учасники спортклубу «Драгонком» . Крім комбінату, були проведені зйомки в міському Краєзнавчому музеї, на вулицях і в готелі «Славутич».

Нині шукають шукають хлопців віком від 20 до 30 років на роль актора другого плану. Охочих також запрошують взяти участь у масовці.

Для цього потрібно надіслати два фото в Viber на номер +380966522297 (координатор кастингу Юлія Бондар). Фото: 1 – де добре видно обличчя (крупний план), 2 – де видно в повний зріст (загальний план). Під ним написати ім’я, прізвище, вік, професію (навчання / робота).