×

«На Полтавщині висадять щонайменше декілька тисяч гектарів лісу», – депутат облради Іван Гришко

У Полтавській області готуються висадити щонайменше декілька тисяч гектарів лісу в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Масштабне залісення України». Про це повідомив Іван Гришко, депутат обласної ради з фракції «Слуга народу», очільник постійної комісії з аграрної політики та земельних відносин.

Водночас, за його словами, поки що лише 6 громад із 60 в області надали інформацію про вільні площі для заліснення.

«У Полтавській області загальна площа лісу складає всього 9%. В рамках «Масштабного залісення України» лісогосподарські підприємства області готові до створення нових лісів та мають необхідний посадковий матеріал. У найближчі роки буде висаджено щонайменше 650 га лісу, а в 6 громадах, які поінформували про наявність вільної землі під заліснення, – понад 450 га. Закликаємо голів і депутатів інших 54 громад області активно долучитися до нашої ініціативи! Переконаний, у кожній ТГ, у різних обсягах, такі площі також є. Чекаємо діалогу від громад. Спільними зусиллями ми зробимо нашу Полтавщину зеленішою!», – заявив Іван Гришко.

Нагадаємо, в рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Масштабне залісення України»  у найближчі три роки по всій країні буде висаджено 1 млрд дерев.