×

На Полтавщині за підтримки поліції відбувся відкритий турнір з дзюдо серед дітей, присвячений 97-й річниці створення ФСТ «Динамо» України

Спортивний захід серед юнаків та дівчат, присвячений 97-й річниці створення ФСТ «Динамо» України та Дню відкритих дверей спортивного товариства, відбувся у спортивній залі на базі ДЮСШ «Олімпійські надії», що на вул. Героїв Сталінграда у Полтаві. У змаганнях взяли участь 140 дзюдоїстів різних вікових категорій з різних районів Полтавщини.

Заступник голови Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Сергій Порада наголосив: «Подібні заходи мають вагоме значення не тільки для формування позитивної особистості, але й для розвитку українського спорту».

Цю думку підтримує і Сергій Кожушко, тренер з дзюдо Гадяцького наукового ліцею-інтернату. Він наголосив: «Для дітей важливо починати тренування якомога раніше, адже таким чином вони обирають активний та здоровий спосіб життя. Діти беруть участь у традиційних змаганнях із захопленням та радістю».

Хлопці й дівчата охоче демонстрували свої вміння на татамі. А батьки, тренери, друзі та гості заходу голосно підтримували їх аплодисментами та настановами.

Своїми враженнями поділилися учасники. Тимофій Куцевол запевнив: «Це було круто». А Михайло Янбих наголосив на тому, що до цих змагань серйозно готувався і хотів би знову спробувати свої сили.

Представник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Владислав Васюта підкреслив, що поліція постійно підтримує корисні соціальні та спортивно-освітні проєкти. Старший інспектор ювенальної превенції Главку, відзначивши високий рівень підготовки заходу та майстерність учасників, побажав їм у майбутньому високих досягнень. 

Відділ комунікації поліції Полтавщини (За матеріалами студентки ПНПУ Оксани Маник)