×

На Полтавщині засудили зрадника України, який “зливав” інформацію ФСБ Росії

На Полтавщині відправили за грати жителя Кременчука, який передавав важливу інформацію про українських військових російській ФСБ.За це 57-річному шпигуну присудили 12 років ув’язнення. Вирок ухвалила колегія суддів Крюківського райсуду Кременчука, інформує пресслужба військової прокуратури Центрального регіону.

Ще у липні 2014 року під час відпочинку в тимчасово окупованому Криму житель Кременчука встановив контакт та почав спілкуватися з працівниками Федеральної служби безпеки Росії. Так, після вербування чоловік виконував завдання російської спецслужби. Цим він завдавав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та обороноздатності України.

П’ять років зловмисник передавав ФСБ інформацію про розвиток суспільно-політичної, соціально-економічної та військової ситуації в Полтавській області і в Україні загалом. Чоловік “зливав” інформацію про осіб, що перебувають на військовому обліку в комісаріатах. Це, до речі, службова інформація Збройних сил. Свою вину в допомозі спецслужбам держави-агресора та у проведенні підривної діяльності проти України він визнав повністю.

Зазначимо, що чоловіку оголосили підозру у державній зраді в липні. Тоді ж СБУ провела в його помешканні обшуки. Відомо, що зрадник – колишній працівник МВС. За інформацію, яку передавав Росії, він отримував грошову винагороду.