×

На Полтавщині жінку підозрюють у крадіжці понад 13 тонн палива

Прокуратура Полтавської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена у великих розмірах), що розслідується слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві. За клопотаннями прокурора головному спеціалісту одного з відділів ГУНП в області слідчим суддею продовжені строки відсторонення від посади та запобіжного заходу у виді домашнього арешту.

За версією слідства, зазначена службова особа підозрюється у розтраті більше 18 тис. літрів палива на загальну суму понад 500 тис. грн. шляхом  внесення недостовірних даних до офіційних документів. Досудове розслідування триває, повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

Зі скупого офіційного повідомлення випливає, що “зазначена службова особа” — це жінка. Утім виникає ще одне цілком слушне питання: чи могла одна людина самотужки вкрасти (а саме так, певне, слід розуміти термін “розтрата”) 18 000 літрів (понад 13 тонн!) бензину?! Залишається лише сподіватися, що слідство в усьому розбереться…