×

На проєкт тротуару на Луговій витратили 300 тис. грн, але там досі ями

Ями, закриті дошками, та старе дорожнє покриття. Такий вигляд нині має тротуар, що на вулиці Луговій, на проєкт капітального ремонту якого житлово-комунальне господарство витратило 300 тис. грн, але жителі вулиці початку робіт так і не бачать.

– Думаю, що тут мала б бути скрізь тротуарна плитка, натомість яма на ямі. А на вулиці Правди ще гірша ситуація з тротуарним покриттям – його взагалі немає. Якби ж ці ремонтні роботи виконали. Але поки що доводиться чекати, – каже місцевий житель.

Чому тротуар до цього часу не відремонтували? Усе дуже просто. Схема відмивання бюджетних коштів для коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» не нова. Вони виділяють захмарні кошти на проєкти, які так і не починають утілювати в життя. А потім знову замовляються проєкти і вже на нові об’єкти або на коригування старих.

Торік Чепурко заплатив з міського бюджету понад 300 тис. грн на капітальний ремонт тротуару на вулиці Луговій, але роботи так і не почались. Якщо в цьому році Чепурко набереться хоробрості і повернеться до ремонту тротуару, то потрібно буде коригувати проєкт, а це щонайменше ще 500 тис. грн. Команда Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» продовжує діяти. Коли ж проведуть ремонт тротуарів на Луговій і чи взагалі збираються його робити, дізнатися у представника команди Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка нам не вдалося.