×

На вулиці Баленка відремонтували аварійний дитячий майданчик

«Усе найкраще дітям!» – це гасло давно стало популярним та міцно укорінилося у свідомості наших співвітчизників. Нині для полтавської малечі доступні різноманітні блага, про які їхні батьки та бабусі не могли навіть мріяти. Це ігрові зони, тематичні парки та навіть майданчики для спортивних тренувань із сучасним обладнанням. Однак не кожен має змогу їхати на інший кінець міста, щоб погратися з друзями або покататися на гойдалці.

Тож завдяки команді Андрія Матковського протягом року проводяться суботники з облаштування дитячих та ігрових майданчиків, а депутати у своїх округах власним коштом купують необхідні матеріали та лагодять ці осередки.

Цими днями за ініціативи та сприяння депутата Київської районної у місті Полтаві ради Олексія Грінченка місцевим жителям вдалося полагодити аварійний майданчик на вулиці Баленка. За словами жительки цього мікрорайону Олесі майданчик у дворі будинку №7 останні кілька років перебував у вкрай незадовільному стані:

– Живу у спальному мікрорайоні і щодня бачу, як на майданчику збиралося чимало дітей. Особливо це помітно на канікулах та тепер, під час карантину. Батькам ніколи організовувати дозвілля дітей, тож більшість з них годинами просиджує на гойдалках чи гірці. Але вони вже давно віджили своє та можуть серйозно травмувати дитину, якій не пощастить кататися в той момент.

На думку жінки, найбільшою небезпекою були поламані східці до ігрового комплексу з гіркою. Бігаючи навипередки, діти частенько перечіпалися через прогнилі східці або ж отримували подряпини. Не менш сумна ситуація склалася і для молодих батьків з малятами, адже самостійно відпускати їх гуляти по таких східцях було небезпечно, а інші наявні розваги переважно пристосовані для більш старших дітей. Єдиний осередок для наймолодших – пісочниця – вже давно стояв напівпорожній, без піску всередині. Загалом і сам майданчик абсолютно занедбаний та неохайний. Проте діти є діти, і за відсутності альтернатив вони приходили туди гратися. Аби убезпечити їх, разом з Олексієм Грінченком вирішили привести майданчик до ладу та хоч якось полагодити проблемні місця.

– За ініціативи окружного депутата вдалося відремонтувати східці, завезти чистий пісок до пісочниці та повністю оновити фарбоване покриття на гойдалках. До того ж за його сприяння навколо майданчика вже двічі за літо викосили траву та дикорослий бур’ян, – каже Олеся. – Для нашого депутата діти – основний пріоритет. Багато чого на окрузі облаштовується саме для їхнього розвитку та повноцінного дозвілля. Різноманітні свята, дні двору та новорічні ранки не лише веселять малечу, але й створюють по-справжньому родинну атмосферу в мікрорайоні. А завдяки ремонту ігрового майданчика тепер можу бути спокійна за життя та здоров’я своєї дитини і знати, що вона проводить свій вільний час у цілком безпечних, пристосованих для розваг умовах. Від імені усіх батьків двору та мікрорайону вдячна за піклування про наших дітей. Сподіваюсь, що завдяки Олексію Грінченку та команді Андрія Матковського в кожному дворі незабаром з’являться сучасні комплексні дитячі майданчики, які відповідають усім нормам та стандартам.