×

На вулиці Баленка вперше за 50 років облаштували будинок

За майже півсторіччя будинок на Баленка, 7-А, з респектабельного житла перетворився майже на руїни.

Мешканці багатоповерхівки, переважно вдови військовослужбовців та пенсіонери, щодня страждали від під’їзних протягів, аварійного рр карнизу над входом та постійних візитів наркоманів і пияків, яких не зупиняли старі будинкові двері. Тож активісти звернулися до окружного депутата Київської районної в місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Олексія Грінченка, який за рік навів у будинку лад та зробив його комфортним і безпечним.

Полтавець Леонід Борсук розповів, що серйозні проблеми з будівлею почалися вісім років тому: – Із сусідами бачили, що будинок потребує термінового капітального ремонту. Він втратив не лише привабливий зовнішній вигляд, але й перестав бути придатним для нормального життя. І хоч ми намагалися посильно підтримувати його в належному стані, але це не приносило бажаного результату, оскільки на серйозне облаштування в нас не вистачало коштів. Пенсіонер зауважив, що разом з іншими активістами неодноразово ходив до міської ради та ЖЕО із проханням допомогти врятувати бу динок. Проте, окрім відписок та порожніх обіцянок, такі візити нічого не принесли.

– Роками ми сплачували кошти в ЖЕО та розраховували хоч на який-небудь ремонт. Та виявилося, що чиновники залишили нас наодинці з нашою бідою і жодної допомоги надавати не збиралися. Така несправедливість обурила людей, які через поважний вік уже не могли захищати свої інтереси. Тоді ми звернулися до нашого окружного депутата Олексія Грінченка із проханням вплинути на ситуацію та посприяти проведенню ремонтних робіт, – каже Леонід Борсук. – За кілька місяців він домігся того, чого ми не могли досягти роками. Уже у вересні 2019 року до нас приїхало кілька робітників, які повністю замінили вікна в усіх під’їздах, полагодили карнизи, поставили енергоощадні внутрішні двері, полагодили ливнівки, а також обладнали зовнішні двері домофонами.

Увесь цей час Олексій Грінченко тримав питання на контролі, тож роботи виконувалися якісно і вчасно. Уже до зими ми мали повністю оновлений будинок, про який так довго мріяли. Вдячний пенсіонер і за облаштування прибудинкової території, зокрема встановлення лавочок. За його словами, відтепер мешканці можуть комфортно відпочивати надворі, а з настанням тепла там проводитимуться загальнобудинкові збори:

– Олексій Грінченко – саме той депутат, який уміє тримати слово та по-справжньому цінує своїх виборців. Ми постійно з ним на зв’язку й у разі чого завжди можемо розраховувати на його допомогу. Вислухає та обов’язково знайде спосіб зарадити. З ним почуваємо себе потрібними та захищеними. Сподіваємося, що він і надалі буде нашим окружним депутатом, адже кращої кандидатури годі собі й уявити.