×

На вулиці Подільський узвіз провалюється дорога

По Подільському узвозі, що фактично в центрі міста, провалюється дорога та зникає дорожнє покриття, тим самим унеможливлюючи рух автомобілів і людей. За словами місцевих жителів, боротьба за цю ділянку дороги триває вже не один рік. Спочатку люди просили допомоги в колишнього міського голови Мамая, а тепер представників коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини». Однак ніяких зрушень немає.

І після кожного дощу ситуація з асфальтним покриттям тільки погіршується.

– Цього року дощі пішли, і знов таке самісіньке. Така ситуація не тільки тут, а й на всій вулиці Шолом Алейхема. Поки ливнівок не зроблять, нічого не зміниться, – розповідає місцевий житель Валерій.

Жителі вулиці кажуть, що кілька років тому Олександр Мамай відремонтував невеликий шматок дороги. І в цьому й полягає проблема, бо дорогу треба ремонтувати всю і відразу, а не один раз і вибірково. Цього року місцеві знову написали колективне звернення до секретаря міської ради Олександра Шамоти. Однак уже й не сподіваються, що їх почують, але боротьбу полишати не збираються.

– Років зо п’ять тому ми написали перше колективне звернення. Потім ще низку подібних. Але наші прохання постійно ігнорують. Нашою вулицею неможливо ходити, особливо взимку по ожеледиці, – каже місцева жителька.

Жінка показує підписи на зверненні щодо ремонту цієї дороги. Така ситуація з дорогою на Подільському узвозі ще й від того, що, коли ремонтували вулицю Шолом Алейхема, не зробили відповідного огородження та водовідведення. Тому вся вода стікає вниз, до провулка. Люди переконані: як ще кілька разів пройде дощ, то дороги у них уже зовсім не буде.

Жителі вулиці час від часу роблять ремонт самі, у міру своїх можливостей, але це не вихід із ситуації.

– Обурює, що дороги в центрі міста у жахливому стані, що вже говорити про околиці. Це великий мінус керманичам міста. Вони мають вирішити питання з ремонтом дороги в найкоротший термін, – говорить Максим Терещенко.

Люди прагнуть, щоб представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» усе ж звернули на них увагу і відремонтували їхню вулицю з дотриманням усіх технологій. А «ПВ» продовжить слідкувати за ситуацією.