×

На вулицях Полтави укладають асфальт посеред калюж

Днями в одній зі спільнот мережі «Фейсбук» з’явилося відео та фото, як у місті працівники ЖКГ укладають асфальт прямо в калюжах. У полтавців це викликало хвилю негативу, адже містяни не розуміють, як можна ремонтувати дороги в таку погоду.

– Таке асфальтування – це викинуті гроші на вітер. Уже завтра на цьому місці знову будуть ями. І це все за бюджетні кошти. Чиновники з «Рідного міста», які відповідають за ЖКГ, розкидаються нашими грошима. Навіщо Полтаві потрібні такі господарники? І таке недбальство скрізь, до чого не візьмись. Ось нещодавно бачили, як комунальники ліквідовували аварійне дерево. Зрештою воно впало на сам спецтранспорт. Добре, що хоч ніхто з людей не постраждав, – говорить Олександр Пилипенко.

Мабуть, комунальники досі не можуть відвикнути від подібної технології укладання асфальту, яку масово практикували ще за каденції колишнього міського голови Олександра Мамая. І хоч міську владу змінено, проте підходи до роботи лишилися тими ж. У попередніх випусках «ПВ» ми не раз показували фотофакти недбалої роботи ЖКГ. Наприклад, заасфальтовані пішохідні переходи в центрі міста, що під час дощу перетворюються на суцільну калюжу, яку без гумових чобіт узагалі неможливо обійти.