×

На засіданні виконавчого комітету підбили підсумки міського конкурсу «Молодь року – 2019»

9 грудня у Полтавській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому члени виконкому вирішили низку важливих для міста питань та ухвалили відповідні рішення.

Цього разу найбільш обговорюваним питанням стало оголошення результатів конкурсу «Молодь року – 2019». Про результати голосування прозвітувала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко. Вона підкреслила, що хоч конкурс був покликаний відзначити активну та дієву молодь,на жаль, і тутне обійшлосябез грубих порушень та фальсифікацій:

– Протягом усього конкурсу ми реєстрували аномальну активність з одних і тих же ІР-адрес. Мали місце і нашвидкуруч зареєстровані фейкові поштові скриньки для авторизації на платформі конкурсу. Найбільш прикро, що така ситуація спостерігалася майже з кожним учасником і була масовою. Тож одразу після закінчення етапу голосування ми врахували надану ІТ-спеціалістами інформацію про подібні дії та згідно з технічними умовами конкурсу знялипідозрілі голоси.

Також відповідно до рішення членів виконкому 12 переможцям конкурсу виплатять міську мотиваційну підтримку у розмірі 5 тис. грн. За словами Олени Бабенко, це премія молодим полтавцям за значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста.

Ситуацію з фейковим голосуванням прокоментував і депутат Київської районної у місті Полтава ради з команди Андрія Матковського Володимир Запара. Він наголосив, що разом з його командою завжди підтримує молодь, але така всебічна підтримка не повинна перетворюватися на привід для спекуляцій:

– Вітаю всіх переможців конкурсу та зичу їм наснаги у подальшій діяльності на благо міста та громади. Нинішня молодь прогресивна та швидко розвивається. Проте, на жаль, іноді це відбувається у неправильному руслі і більше шкодить, ніж приносить користі, як це вийшло з голосуванням. З огляду на сам конкурс зазначу, що ми підтримуємо такі активності та вважаємо їх необхідними для полтавців. Адже таким чином молодь залучається до розбудови та розвитку нашого міста й отримує заслужену шану. Але виявлені порушення не можуть не засмучувати, тож сподіваюся, що в наступному році в сам алгоритм голосування внесуть правки, які унеможливлять таку величезну кількість фальсифікацій.

Окрім цього, на засіданні традиційно розглядалося і питання щодо фінансування мешканців будинків №№2 та 4 на вулиці Деповській для встановлення ними котлів індивідуального опалення. Відповідно до рішення міськвиконкому, з бюджету міста виділять 255 тис. грн на одноразову матеріальну допомогу мешканцям для встановлення системи індивідуального опалення. Так, фінансову допомогу отримають ще сім жителів, які звернулися до міськвиконкому по виплати. Кожен з них отримає передбачені 10 тис. грн, а громадяни пільгових категорій мають право на посилену фінансову допомогу – 15 тис. грн з бюджету міста.

Також значну увагу присутні приділили і розвитку міської програми соціального захисту населення «Турбота». За рішенням присутніх з міського бюджету виділено 546 тис. 540 грн для надання матеріальної допомоги полтавцям за особистими зверненнями.

За словами Володимира Запари, розвиток соціальної сфери пріоритетний для команди Андрія Матковського:

– Ми завжди активно підтримуємо питання про виділення коштів за міською програмою «Турбота». Завдяки цьому багато полтавців, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримують належну фінансову допомогу.Наша команда розуміє важливість підтримки громадян, які потребують коштів на лікування чи реабілітацію не лише словами, але й фінансами. Тож зі свого боку ми найближчим часом порушуватимемо питання про закладення коштів для реалізації цієї програми на наступний рік. І хоча нині і є підозра, що не всі депутати підтримають цю ініціативу,ми будемо боротися, щоб полтавці відчували нашу підтримку та захист незалежно від тих обставин, у яких вони опинилися.