×

Напередодні Дня Святої Трійці фахівці ДСНС продовжують розповідати правила пожежної безпеки

З метою попередження виникнення різного роду надзвичайних подій, напередодні відзначення Дня Святої Трійці рятувальники Полтавщини проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та профілактичні інструктажі з представниками духовенства.

Так, днями фахівці ДСНС поспілкувалися з працівниками культових споруд міста Кременчук, смт Шишаки та Кременчуцького району.

Фахівці Служби порятунку «101» нагадували основні правила пожежної безпеки під час масового використання відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Також, зауважили, що після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки, електропобутові та освітлювальні прилади необхідно від’єднати від електромережі. Наостанок рятувальники вручали працівникам культових споруд тематичні листівки з основними вимогами пожежної безпеки.

Шановні громадяни! Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у святкові дні в храмах!

Будьте обережними та пильнуйте за вогнем свічки – не тримайте запалених свічок поблизу легкозаймистих предметів та інших людей.

ГУ ДСНС України у Полтавській області