×

Напередодні Дня захисника України і Дня українського козацтва полтавські школярі і студенти відвідали Кінологічний центр поліції Полтавщини

Учні початкових класів навчально-виховного комплексу № 16 й студенти юридичного факультету коледжу управління, економіки і права ознайомилися з умовами утримання поліцейських собак, оцінили їх вправність, а також приміряли засоби індивідуального захисту спецпризначенців КОРДу. 

Інспектор-кінолог Віктор Храпач розповів присутнім, яким саме породам собак віддають перевагу при відборі для служби в поліції, для яких завдань вони використовуються, скільки років «служать» та як навчаються командам.

Найбільше серед службових собак представників породи «Німецька вівчарка», «Лобрадор» та «Бельгійська вівчарка Малінуа». Також, зі слів фахівця, добре піддаються вишкілу добермани, ротвейлери, різеншнауцери та стаффордширтер’єри. Також діти на власні очі побачили як вихованці Кінологічного центру виконують основні вправи з курсу слухняності собак, виявляють вибухові пристроїв і наркотичні речовини, а також затримують умовного злочинця.

Керівник управління КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) Андрій Наливайко продемонстрував гостям Центру засоби індивідуального захисту спецпризначенців та прокоментував за яких умов вони використовуються.