×

Наталія Фаліон полюбляє їсти полтавські галушки та гуляти нашим містом

Солістка гурту «Лісапетний батальйон» Наталія Фаліон розповіла «ПВ» про те, що їй дуже подобається Полтава. Зазвичай після концертів вона гуляє вулицями нашого міста, а також куштує найголовнішу місцеву страву – полтавські галушки.

– Вподобали цю смачнючу страву саме в Полтаві. Асортимент галушок просто вражає. Усі вони такі різні, але нам найбільше подобаються із грибною підливою або з сиром. Однак не відмовимося від будь-яких, – усміхається артистка.

Учасницям гурту припав до душі і сам пам’ятник галушці, біля якого вони навіть робили пам’ятні фото. Кажуть, що центр Полтави має цікаву архітектуру. Найближчим часом вони планують побувати в наших музеях.

Гурт «Лісапетний батальйон» завжди із радістю приїздить із концертами до полтавського глядача, адже їх зустрічають із особливою теплотою та любов’ю.

Газеті «ПВ» Наталія Фаліон побажала тільки позитивних вістей:

– Будьте такими ж життєрадісними та веселими, як я та «Лісапений батальйон», і тоді успіх вам гарантований!

Гурт “Лісапетний батальйон”

Довідка:

Наталія Фаліон – засновниця і солістка гурту «Лісапетний батальйон». Народилася в селі П’ятничани Чемировецького району Хмельницької області. У 1991 році при місцевому Б удинку культури створила аматорський театр «Бабине літо». У 1993 – «Забаву» у Скалі-Подільській Борщівського району на Тернопільщині. У цьому селищі вона багато років була директором музичної школи. У 2013 ці два колективи об’єдналися в гурт «Лісапетний батальйон». Цього ж року вони здобули перемогу в шоу «Україна має талант» та виграли один мільйон гривень. Цей проект фактично допоміг їм здобути всеукраїнську любов та популярність. За виграні кошти артисти збудували храм у своєму рідному селі П’ятничани. Місцеві жителі мріяли про це 85 років. У творчому доробку «Лісапетного батальйону» такі диски: «Машина-звір і баба-грім», «Сама файна» та «Баби-голубоньки», «Найкраще за 25 років».