×

Навіщо спилювати сухі гілки, коли вони самі впадуть на голови полтавців?

Останнім часом у міській раді активно обговорюються стратегії щодо промоції міста та його популяризації на широкий загал. На це витрачаються значні кошти з бюджету та зусилля кращих місцевих маркетологів. Проте, як не крути, усе марно, адже завдяки коаліції влади проблеми Полтави не лише не розв’язуються, а ще й примножуються. Результати останньої негоди вкотре довели, що деяким чиновникам байдуже на полтавців та майбутнє нашого міста.

Про роботу управління ЖКГ та його очільника – представника команди Олександра Удовіченка Олексія Чепурка яскраво свідчать наслідки недавньої негоди. Уночі 29 січня через сильний вітер по місту обірвало лінії електромереж та знеструмило три житлові мікрорайони.

За інформацією працівників відділу оперативного-реагування, на ранок 30 січня без джерел електроенергії залишилися численні жителі Яківців, Юрівки та селища Рибці. До речі, в останньому через відсутність електропостачання довелося вимкнути опалення у місцевій школі, яку відвідують учні 1–4 класів.

Не менше проблем виникло і з сухими деревами та гілками, які комунальники мали спиляти ще на початку літа. Протягом усієї ночі та ранку гілки падали на вулицях Зигіна, Сінній, Кагамлика, Грушевського, Київське шосе, Міщенка, Пушкіна, Соборності, Латишева, Шевченка, Мазепи, Чорновола, площі Слави та в Студентському сквері. Одна з таких гілок впала на автомобіль на вулиці Маршала Бірюзова, а інша своїм падінням та розмірами перелякала жителів вулиці Міщенка.

На жаль, це лише перші дзвіночки та результати «потужної» роботи полтавських комунальних служб. Далі тільки гірше, оскільки вже на цьому тижні метеорологи прогнозують затяжні хурделиці та сильні завірюхи. Передбачається значне ускладнення руху транспорту, роботи електрообладнання та комунальних служб. А відділ оперативного реагування та комунальні служби вкотре закликали людей не ставити машини під деревами й бути обережними при пересуванні містом.

З огляду на це залишається лише одне риторичне запитання – скільки ще гілок має впасти та скільки людей постраждати, аби місцеве керівництво відволіклося від політичних ігрищ та врешті-решт зайнялося своїми безпосередніми посадовими обов’язками?