×

Нові службові автомобілі «Suzuki» та «Hyundai» поповнили автопарк Управління поліції охорони Полтавщини

Сьогодні, 28 липня, поліцейські охорони області отримали 12 сучасних автомобілів «Suzuki» та два мікроавтобуси «Hyundai». Участь в урочистому врученні сертифікатів правоохоронцям взяли Максим Ахрамєєв, заступник начальника ГУНП Полтавщини, Сергій Запорожець, начальник Управління поліції охорони в Полтавській області та заступник начальника Управління поліції охорони області,   Валентин Беседа.

«Покращення матеріально-технічної бази підрозділів та отримання чотирнадцяти нових службових транспортних засобів суттєво вплинуть на якість надання послуг з охорони майна громадян та захисту їх прав і свобод.  Впевнений, що покращення мобільності нарядів дасть змогу швидко та ефективно запобігати правопорушенням й затримувати злочинців в області» – зазначив Максим Ахрамєєв, заступник начальника ГУНП.

Сучасні транспортні засоби отримали групи реагування Полтавського, Кременчуцького, Миргородського, Лубенського відділів та батальйону Управління поліції охорони.


«Нові автомобілі використовуватимуться для охорони об’єктів, забезпечення публічної безпеки на маршрутах патрулювання, а також реагування на виклики громадян» – наголосив Сергій Запорожець, начальник Управління поліції охорони  Полтавщини.

Відділ комунікації поліції Полтавщини