×

Новий керівник поліції Полтавщини дав першу прес-конференцію

Учора особовому складу ГУНП України у Полтавській області представили нового керівника. Того ж дня Іван Вигівський дав прес-конференцію для журналістів

Іван Вигівський розповів про себе, озвучив свою управлінську позицію та ключові «кроки», що планує втілити на посаді очільника поліції області.

Полковник поліції зазначив, що визначальною для нього є довіра населення. І він докладатиме максимум зусиль для втілення соціальних проєктів, покликаних створити безпечне правове середовище в громадах. 

Один із таких – «Поліцейський офіцер громади», що планують реалізувати у 2020 році. Особливо він потрібен у віддалених населених пунктах, де у разі потреби люди матимуть можливість у будь-який час звернутися до поліцейського за порадою або допомогою.

З-поміж інших пріоритетних напрямів діяльності, на яких акцентував увагу Іван Вигівський:
–    відкритість і прозорість діяльності поліції, комунікація із засобами масової інформації;
–    матеріально-технічне забезпечення підрозділів і співпраця з органами місцевого самоврядування;
–    захист прав поліцейських;
–    профілактична робота з дітьми і родинами, що опинилися в складних життєвих обставинах (захист їх прав, життя і здоров’я, запобігання домашньому насильству, розшук безвісно зниклих тощо);
–    протидія наркозлочинності, впровадження спільних превентивних проєктів з громадськістю.

Стосовно вимог до підлеглих керівник поліції області повідомив, що особисто для нього важливе значення мають професійні якості, ініціативність, активна життєва позиція і готовність до реалізації прогресивних проєктів. Тому найближчим часом жодних кадрових перестановок він не планує. Але лише найближчим часом, а далі все залежатиме від результатів роботи кожного керівника.