×

Обрано президента федерації волейболу Полтавщини

23 липня в актовому залі ТОВ «Лубенський молочний завод» відбулася пресконференція, яку провів Президент федерації волейболу Полтавської області та генеральний директор ТМ «Гармонія» Володимир Дорош. Метою зустрічі стало оголошення результатів голосування IV звітно-виборчих зборів Полтавської обласної  ГО «Федерація волейболу», на яких було обрано керівний склад федерації області на поточний сезон 2020/2021.

Шляхом конструктивного діалогу та проведеного голосування, делегати зборів ПОГОФВ прийняли обґрунтоване рішення про обрання Президентом федерації волейболу Полтавської області Володимира Дороша. Володимир Миколайович є засновником СК «Фаворит», що з 2005 року грає у вищому дивізіоні та ось уже 13 років поспіль, з моменту заснування у 2007 році, очолює федерацію і, як ніхто інший, знає її проблеми, вирішує труднощі, з незгасимим ентузіазмом знаходить шляхи для розвитку волейболу на Полтавщині та систематично веде переговори з представниками влади і бізнесу, що до залучення фінансування з метою розвитку волейболу.

Президент федерації відзначив, що волейбол – це його життя і неабияка честь нести відповідальність за розвиток цього красивого виду спорту на рідній Полтавщині.

«Дуже прикро, що опікуватися волейболом виявляє бажання лише обмежене коло справжніх поціновувачів, ентузіастів, багато з яких в минулому також були спортсменами. В умовах постійного браку коштів та недофінансування державою, більшість успішно реалізованих волейбольних проєктів відбулися за рахунок прямого спонсорства ТМ «Гармонія»», –  сказав В.М.Дорош.

«Маю неабиякі сподівання на звітно-виборчу конференцію ФВУ, яка відбудеться у Трускавці з 7 по 9 серпня, на яку, шляхом відкритого голосування, було обрано мене одним із представників від Полтавської області. Враховуючи прорив жіночого волейбольного клубу «Полтавчанка», який цього сезону здійснив стрибок до елітного дивізіону Суперліги і буде захищати честь нашої області, я особисто буду вимагати від керівництва ФВУ покращення умов для підготовки молодих спортсменів та збільшення бюджету», –  наголосив Президент федерації.

Цей рік буде показовим та дієвим, адже за довгий час на Полтавщині була лише одна команда представлена у Суперлізі – СК «Фаворит». Зараз молоді полтавські спортсменки показали перспективи формування сильного волейбольного осередку в центрі України і це дає неабиякий стимул зробити максимум, щоб волейбольний спорт став улюбленим масовим явищем в нашій області.

«Паровозом волейболу в Україні є професійний спорт! А професійний спорт – це підготовка та проведення видовищних спортивних заходів на високому організаційному рівні, з якісним прямими трансляціями, повними залами, залученням засобів масової інформації, що власне кажучи буде цікаво для спонсорів і меценатів. А наразі, черги спонсорів нажаль немає», – сказав Володимир Дорош.

– Уявіть, ми перші  в Україні запустили пілотний проект трансляції гри  наживо з неймовірно високою якістю зображення і можливістю перегляду повторів прямо під час гри, як на телебаченні так і на інтернет ресурсах. Цей високий рівень якості зображення  дав нам фантастичний результат, минулий сезон переглянули понад мільйон глядачів у часі реальної гри. А як можна залучити вболівальників, якщо немає трансляцій? – ставить риторичне запитання Володимир Дорош.

Вектором розвитку на 2020/2021 рік Президент федерації вбачає у збільшенні фінансування молоді та молодих спортсменів – випускників ВУЗів, які потребують гарної тренувальної бази для розвитку професійних вмінь на регулярних зборах: комфортних залів, сучасного обладнання та професійного інвентарю, якісної спортивної форми.

«Я несу особисту відповідальність за нові рішення, які будуть прийматися виконкомом федерації з метою популяризації та розвитку волейбольного світу і вірю, що позитивні зміни відбудуться шляхом наполегливої праці на благо українського суспільства», – підсумував Володимир Дорош.

Наприкінці пресконференції, Володимир Миколайович подякував представникам ЗМІ за систематичну інформаційну підтримку та висловив сподівання, що цей волейбольний рік в Україні буде яскравим на досягнення і стане гідним уваги громадськості!