×

Однопартієць Шамоти отримав в оренду приміщення під аптеку без конкурсу

На на останній сесії міськради коаліція Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» ухвалила розпорядження міського голови про укладання договорів оренди, зокрема й договір із ТОВ «СВ Медікал» на 18,3 кв.м на провулку Рибальському, 10-В (КП «3-тя міська клінічна поліклініка). По факту вказане приміщення під аптечний пункт передали в оренду до 31 грудня 2020 року фірмі однопартійця Олександра Шамоти Сергію Тупікіну без конкурентної боротьби.

Питання про оренду спочатку розглянули на засіданні бюджетної депутатської комісії, а згодом затвердили на сесії. І це не дивно, адже співвласник ТОВ «СВ Медікал» Сергій Тупікін – член партії «СДП», а також її спонсор. Про цей факт ще у 2018 році повідомляв проєкт «Чесно». Тож не дивно, що про конкурс ніхто не знав, адже лобіювалися інтереси однопартійців Шамоти. І фірма ТОВ «СВ Медікал» без жодних зусиль отримала в оренду бажане приміщення під аптечний пункт на території комунальної лікарні.

Зазначимо, що й інший співвласник цієї фірми Лідія Зайцева теж причетна до «СДП» та є депутатом Подільської райради Полтави від цієї партії. Секретар Полтавської міськради та член «СДП» Олександр Шамота не бачить у цій історії можливого конфлікту інтересів. Він просто став гідним послідовником схем Мамая.