×

Офіцер поліції врятував життя чоловікові у Полтаві

Завдяки професійним діям офіцера поліції вдалося вчасно провести реанімаційні заходи

Капітан поліції Дмитро Кунерт

Про цю історію розповів речник ГУНП України в Полтавській області Юрій Сулаєв:

Повертаючись зі служби додому, капітану поліції Дмитру Кунерту неочікувано довелось реанімувати чоловіка, який втратив свідомість усередині супермаркету в Шевченківському районі Полтави.
Перебуваючи біля каси, поліцейський почув гучний звук. Озирнувшись, офіцер побачив, що на підлозі лежить чоловік. Виявилося, що відвідувач магазину раптово втратив свідомість…
Підбігши до невідомого та оглянувши тіло, поліцейський не виявив у людини ознак життя. Зорієнтувавшись у ситуації, Дмитро одразу приступив до надання першої домедичної допомоги.
Розуміючи, що людина може в найближчі хвилини загинути внаслiдок зупинки серця, офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали карету екстреної медицини.
Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялось і він поступово почав приходити до тями.
– Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали, – відзначив офіцер поліції Дмитро Кунерт.
Лікарі швидкої допомоги прибули на місце події за кілька хвилин і забрали потерпілого для подальшого надання фахової допомоги в медичній установі.
За словами лікарів, заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні. У ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, будь-які зволікання могли б закінчитися для 32-річного чоловіка трагічно.”
Пишаємося колегою. Яскравий приклад для наслідування!
На цьому тижні на Полтавщині це вже друге врятоване поліцейськими життя людини!