×

Олег Синєгубов прозвітував про свої 100 днів на посаді

26 лютого відбулася пресконференція голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, на якій він підбив підсумки за 100 днів діяльності на посаді.

На зустрічі були присутні і перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін та заступники голови ОДА Євген Греков і Катерина Рижеченко. Модерували захід директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко та прессекретар голови ОДА Максим Ковальов. Кореспонденти «ПВ» також завітали на звіт та поставили очільнику свої запитання.

За словами Олега Синєгубова, основні завдання, з якими він прийшов у листопаді 2019-го на посаду голови Полтавської ОДА – це навести порядок в області, провести аудит ефективності та законності рішень попередньої влади, побороти корупцію та створити умови для залучення інвестицій на Полтавщину.

Він зазначив, що багато процесів в області мали корупційну складову. Тож він ініціював понад 150 перевірок тільки в ОДА, а деякі із них тривають і донині. Також звільнив усіх керівників,  робота яких викликала сумніви. Усі зібрані матеріали зловживань передали до правоохоронних органів і вже відкрито ряд кримінальних проваджень.

– За нашими висновками, вся система роботи в ПОДА була неефективною, адже спрямовувалася на процес, а не на результат. Для прикладу, робота департаменту будівництва, містобудування та архітектури була фактично паралізована. Із 180 млн грн, які надав ДФРР, використали лише 80 млн, 20 мільйонів залишилися перехідними, а 80 область фактично втратила. Якби ми не втрутилися, то показники були ще гіршими, – зазначив Олег Синєгубов.

Також голова ПОДА вважає значним досягненням конструктивну роботу із обласною радою, завдяки чому вдалося розробити та прийняти бюджет на 2020 рік.

Детальніший матеріал читайте у наступних випусках «ПВ».