×

Олександр Хижняк знову кращий боксер чемпіонату України

У Маріуполі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Традиційно високих результатів добилися на цих змаганнях боксери з Полтавщини, здобувши медалі різного ґатунку.

Чемпіоном у ваговій категорії до 75 кг став полтавець Олександр Хижняк. На шляху до золота він переміг киян Андрія Терегерю та Івана Папакіна. У півфіналі Олександр виграв у Дмитра Рибалка з Донеччини, а у фіналі переміг Олексія Токарчука з Вінниччини. По завершенні турніру від організаторів Олександр отримав ще й спеціальну відзнаку: «Кращий бокс чемпіонату України – 2019»

Друге місце у ваговій категорії понад 91 кг посів кременчужанин Віктор Вихрист. Він вибив з турніру представника Хмельниччини В’ячеслава Гаврилюка та киянина Дмитра Ловчинського, але у фіналі поступився Цотне Рогаві з Одеси. Цей боксер, до речі, отримав спеціальний приз оргкомітету.

Складним шлях до бронзової нагороди виявився ще в одного талановитого полтавського боксера Олександра Погребняка у ваговій категорії до 81 кг. Напередодні змагань його наставник Олександр Скрипник офіційно отримав звання заслуженого тренера України. Олександр Погребняк переміг закарпатця Івана Дудинця та киянина Павла Юськіва, але у півфіналі поступився майбутньому чемпіону Степану Грекулу з Чернівців. До речі, переможець цієї вагової категорії теж отримав спеціальний приз «Краща тактична майстерність».

Отже, суперники у наших земляків на чемпіонаті України високого рівня.

Першість у командному заліку на чемпіонаті України посіла збірна Харківської області, в активі якої дві золотих, три срібні та одна бронзова нагороди. На другому місці опинилася команда Києва, яка здобула дві золотих та одну бронзову медалі. Трійку лідерів замкнула команда Полтавської області з однією золотою, однією срібною та однією бронзовою нагородами.

Саме за результатами цьогорічного розіграшу національної першості відібрано склад збірної України, який уже з 2020 року розпочне боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо-2020.