×

Освіта і порядність – не обов’язкові, якщо ти з «Рідного міста» або корупціонер-друг Шамоти

Некомпетентність чиновників команди Удовіченка можна легко пояснити відсутністю вищої або профільної освіти, що зрештою приводить до хаосу в Полтаві. Крім того, на посади влаштовують корупціонерів із партії Шамоти. На жаль, ці політичні сили все частіше і частіше просувають свої «кваліфіковані» кадри на провідні посади в місті.

Яскравим прикладом таких призначень стали голова Подільської районної ради Євген Нагорний, директор департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза та корупціонер Руслан Гнєздов із партії Шамоти, якого влаштували на посаду інженера в КП «Декоративні культури».

Так, на своїй сторінці у «Фейсбуці» Геннадій Головатенко повідомив, що голова Подільської райради Євген Нагорний десь «загубив» вищу освіту: «Аналізуючи передвиборну агітацію Євгена Нагорного за 2010 рік, де він вказував вищу освіту, та сайт ЦВК місцевих виборів 2015 року, на яких той спочатку став депутатом, а потім у результаті сесії, законність якої з 2018 року оскаржується в судах, був обраним головою ради, з подивом виявив, що наразі про вищу освіту високооплачуваного голови немає інформації. Тож написав кілька запитів, бо не може ж така «поважна людина» надавати недостовірні дані до ЦВК і вводити в оману виборців. Але у відповідях Нагорний так і не вказав, який виш і в якому році він закінчив».

Геннадій Головатенко зазначає: якщо хтось знайде «загублену» вищу освіту Нагорного, прохання занести йому в Подільський райвиконком за адресою: Полтава, вул.Анатолія Кукоби,39. Повернімося до іншої чиновниці з «Рідного міста» Вікторії Лози, яка
28 січня 2020 року виграла конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку. До речі, цей департамент був створений заради неї, потягнувши з бюджету додаткові безглузді мільйонні витрати. І це при тому, що профільної медичної освіти вона не мала. Нині ж, коли в країні та нашому регіоні йде загострення ситуації з коронавірусом, постає запитання – як зможе зарадити полтавцям людина, далека від медицини?

За командою заступника міського голови Олексія Чепурка («Рідне місто») Руслана Гнєздова влаштували в КП «Декоративні культури» на пристойну зарплатню в розмірі 14 тис. грн. А сам він відомий своєю участю у корупційному скандалі, пов’язаному із КП «Полтавафарм». У 2017 році на нього та Валерія Прядка (голови обласної організації партії Шамоти) як на посадовців цього підприємства була відкрита кримінальна справа. Їх звинувачували в тому, що вони запропонували хабаря представникам поліції за вирішення питання щодо продовження ліцензії із продажу психотропних, наркотичних речовин. Обом фігурантам були вручені підозри, і справа нині перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді.

Виходить, що для Удовіченка та Шамоти неважлива компетентність та порядність людей. Головне, щоб вони були з їхньої команди та, звісно, приймали для них «потрібні» рішення на займаних посадах. А як це згодом відобразиться на Полтаві та полтавцях, їм байдуже…