×

П’янки та дебоші – фірмові якості команди Шамоти та Удовіченка

Не встигли полтавці призабути скандальну історію з розпиттям алкоголю, яке влітку минулого року в Полтавській міській раді влаштували секретар міськради Олександр Шамота та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов. Під час пиятики вони відверто глузували зі звичайних полтавців, розповідаючи про свої захмарні зарплати та премії. І ось нещодавно однопартійці Шамоти та представники команди Удовіченка «Рідне місто» знову відзначилися своєю ганебною поведінкою.

Так, наприкінці минулого тижня серед ночі в одному з цілодобових гастрономів на Подолі стався інцидент за участю нетверезого депутата міської ради, однопартійся Олександра Шамоти Олександра Кісільова. На виклик, як підтвердили у поліції, виїжджало кілька патрульних авто. Цей конфлікт зняв на відео полтавець, який перебував у салоні автомобіля. На ньому він коментує, що п’яний депутат провокує конфлікт із молодими людьми.

Зрештою сталася бійка, а сам депутат впав та розбив голову. На відео заявник сам називає себе депутатом Полтавської міськради Олександром Кісільовим. Проте його і так легко можна впізнати.

За інсайдерською інформацією, вечірку депутати від «Рідного міста» та партії Шамоти розпочали у кабінеті голови Подільської райради Євгена Нагорного ще звечора. Проте їм не вистачило алкоголю. І посеред ночі вони вирушили по «добавку» до магазину, власниця якого депутат Подільської районної ради від партії «Рідне місто» Аделя Рутка.

Нагадаємо, що саме команда Удовіченка виступала за обмеження алкоголю з 22.00 до 8.00 у Полтаві. Тобто виходить, що одним сьогодні заборонено купувати та продавати алкоголь у зазначений час, а іншим закон не писаний! І представниця команди Удовіченка продовжує приторговувати алкоголем у нічний час, заробляючи чималі кошти.

Ми звертаємося до правоохоронних органів з тим, щоб було розслідувано кожен фрагмент цієї справи. А також звертаємося до керівництва партії Олександа Кісільова щодо позбавлення мандату в цього депутата. І зрештою Кісільов, якщо має хоч краплю совісті, повинен сам написати заяву про складення повноважень депутата міськради.

Постає запитання, як Удовіченко, Чепурко, Шамота можуть вимагати від людей дотримуватися карантину та закону, коли вони навіть у себе під носом, серед свого найближчого оточення не можуть навести елементарний порядок?